تهران ، میدان ونک ، کنار داروخانه قانون ، خیابان 20گاندی- پلاک 14 (تلفن تماس: 88791628-021 -- 88790574-021 )

دکتر متخصص خانم (ویژه خانم ها)

جهت آرامش خاطر هر چه بیشتر خانم ها

تمام معاینات و درمان ، در شیفت خانم ها ، در روز و ساعات جداگانه 

 توسط خانم دکتر متخصص انجام می پذیرد.

پزشک زن متخصص برای درمان بیماریهای مقعدی زنان باعث آرامش و آسودگی خاطر  زنان در طی انجام معاینات بواسیر و شقاق خواهد بود .

وجود دکتر خانم متخصص برای بیماریهای مقعدی زنان باعث کاهش خجالت  زنان و در نتیجه باعث مراجعه سریعتر آنان جهت درمان بواسیر خواهد شد.

پزشک متخصص خانم برای درمان بواسیر هموروئید زنان

یکی از علل دیر مراجعه کردن زنان مبتلا به دردهای مقعدی وجود شرم و خجالت در حین معاینه و درمان بواسیر میباشد .که این مسئله در مطب دکتر متخصص خانم برای درمان بیماریهای مقعدی و بواسیر زنان بسیار راهگشا بوده است.

خجالت کشیدن باعث تشدید بیماریهای مقعدی مانند شقاق و بواسیر میشود

اکثر بیماران خانم که دارای بواسیر مزمن و یا مدتها دارای درد و سوزش مقعدی بوده اند یکی از علل اصلی دیر مراجعه کردن خود را خجالت داشتن از معاینه را ذکر کرده اند.که این  باعث خود درمانی و مزمن تر شدن بیماریها و بوجود آمدن انواع عوارض شناخته شده خواهد شد.برخی از بانوان شاید فقط به درد و سوزش مقعدی توجه دارند و با از بین رفتن درد و سوزش بطور موقت، فکر میکنند که شقاق فیشر آنها هم حتماً از بین رفته است وبهبود یافته اند در صورتیکه این فقط یک تسکین موقتی است و درد مجدداً باز خواهد گشت مگر اینکه علاوه بر درمان های علمی شناخته شده جهانی روش سبک زندگی رانیز تغییر دهند.

بعد از اتمام دوران حاملگی و بارداری بهترین زمان برای شروع درمان اساسی درد و سوزش مقعدی و بواسیر در زنان میباشد و همچنین انجام اقدامات غیر جراحی لیزری نیز با خیال آسوده تری قابل انجام میباشد .

 

u


 تماس بگیرید   
 


کلینیک سرپایی لیزر بواسیر